Nemáme domov hľadať,
ale domov vytvárať

Pokoj i krásu vidieckeho života, pár kilometrov od okresného mesta Žilina a kúpeľného mesta Rajecké Teplice prináša projekt PANORAMA Living 2 s výhľadom na pohorie Malá Fatra. Jedinečná dispozícia myslí na váš každodenný život do posledného metra štvorcového a ponúkne vám viac miesta, ako by ste očakávali. PANORAMA Living 2 je určený pre širšiu klientelu ľudí, ktorí sa rozhodujú medzi výstavbou domu v tichej lokalite a kúpou väčšieho bytu v širšom centre Žiliny.

Radová zástavba v projekte PANORAMA living 2 pozostáva z 8 (4 +4) dvojpodlažných rodinných domov o rozlohe 120 m2 rozdelených na blok 1 (4 radové domy.) a blok 2 (4 radové domy) Každý dom v radovej zástavbe bude mať upravený vlastný záhradný pozemok o veľkosti od 36 do 58 m2, terasy o rozlohe takmer 43 m2 a taktiež je k dispozícii pre budúcich majiteľov vlastné parkovacie miesto s prístreškom priamo pred domom.

Svojim prevedením a lokalitou prináša projekt PANORAMA Living 2 výnimočnú možnosť bývania, ktorá predstavuje nadštandardnú rozlohu bytov a prevedenie vlastnej záhrady s prekrásnym výhľadom na celú panorámu.

Hmotové riešenie rešpektuje lokalitu, v ktorej sa objekty nachádzajú a zároveň sa snaží obohatiť o nové tvaroslovné prvky. Domy sú identické, na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza zádverie so spojovacou chodbou, technická miestnosť spolu s toaletou, schodisko a kuchyňa s jedálňou, ktoré sú prepojené s obývacou izbou. Z jedálne a obývacej izby sa dá vyjsť do záhradky v exteriéri, na ktorej sa nachádza terasa. Celé 2. nadzemné podlažie je riešené ako nočná a oddychová časť, ktorá je tvorená spoločnou kúpeľňou, z dvoch izieb a spálne s výstupom na terasu.

Kontaktujte nás

Developer
  • PANORAMA living 2, s.r.o.
  • Veľká Okružná 1309/17
  • 010 01 Žilina
Predajca
  • Constario, s. r. o.
  • Drozdia 2
  • 010 14 Žilina
Ing. Dominika Moravčíková, PhD.
+ 421 948 948 420